MGU3.775.30T Schneider

MGU3.775.30T Schneider
Opis
Unica Top/Class - flat indicator lamp - 220 VAC - 1 m - aluminium
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | flat indicator lamp |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | lighting |
| Združljivost izdelkov | Unica neon bulb |
| fixing mode | clip-in |
| [Ue] rated operational voltage | 220 V AC 50/60 Hz |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| cover plate colour tint | aluminium |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0645 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 22.5 mm |
| Globina | 44 mm |
| standards | LV directive EMC directive |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| cable cross section | 2.5-2.5 mm² flexible cable 2.5-2.5 mm² rigid cable |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| embedding depth | 31 mm |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| bulb type | neon lamp |
| light block colour | transparent |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | petrol window-cleaning fluid oil UV resistant ammonia bleach alcohol acetone liquid soap |
| environmental health and issues | halogen free |




