MGU3.615.18 Schneider

MGU3.615.18 Schneider
Opis
Unica - MCB switch - 1P+N - 16 A, 230 VAC - 2 m - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | miniature circuit-breaker switch |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Opis polov | 1P + N |
| Aplikacija naprave | control |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| cover plate colour tint | white |
| rated current | 16 A at 230 V AC |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.089 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 54 mm |
| standards | EN 60898 UNE 60898 |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| breaking capacity | 3 kA |
| earth-leakage protection class | class A |
| Označevanje | I-O |
| clamping connection capacity | <= 2 x 2.5 mm² for flexible cable(s) <= 2 x 2.5 mm² for rigid cable(s) |
| ambient air temperature for operation | -5-40 °C |
| embedding depth | 38 mm |
| ambient air temperature for storage | 0-50 °C |
| earth-leakage sensitivity | 10 mA |
| trip unit technology | thermal-magnetic |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP41 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | acetone window-cleaning fluid petrol ammonia oil bleach liquid soap alcohol |
| environmental health and issues | halogen free |




