MGU3.579.25 Schneider

MGU3.579.25 Schneider
Opis
Unica - rotary selector switch - 4 pos. - 16 A 240 VAC - 2 m - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | selector switch |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | control |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| switch function | 4 positions |
| colour tint | ivory |
| Main colour tint | ivory |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.027 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| electrical durability | 10000 cycles, cos phi = 0.6 |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 30 mm |
| standards | EMC directive LV directive EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| cable cross section | 0-6 mm² flexible cable 0-6 mm² rigid cable |
| Označevanje | 1 |
| insulation resistance | > 5 MOhm at 500 V |
| ambient air temperature for operation | 25-35 °C |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| ambient air temperature for storage | 0-50 °C |
| dielectric strength | 2000 V |
| number of modules | 2 modules |
| rated current | 16 A at 240 V AC 50/60 Hz |
| opening distance | > 3 mm |
| minimum load breaking capacity | 200 operations 1.25 In and 1.1 Un, cos phi = 0.3 |
| actuator | rotary |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | liquid soap UV resistant ammonia acetone alcohol petrol window-cleaning fluid oil bleach |
| environmental health and issues | halogen free |




