MGU3.454.25 Schneider

MGU3.454.25 Schneider
Opis
Unica - R-TV/SAT socket - individual socket - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | R-TV/SAT socket |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | ivory |
| Main colour tint | ivory |
| condition of use | parallel distribution systems |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| TV socket type | individual socket |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.073 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 28 mm |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| market segment | residential small commercial |
| embedding depth | 18 mm |
| number of modules | 2 modules |
| number per line | 1 |
| TV connector | male IEC 9.52 mm |
| SAT connector | female IEC 9.52 mm |
| DC current flow | in SAT socket |
| path attenuation | 0.8 dB R signal10-108 MHz 0.8 dB TV/UHF signal470-830 MHz 0.8 dB TV/VHF signal118-470 MHz 1.4 dB SAT signal950-2400 MHz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 15-35 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | 0-35 °C |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| Standardi | UNE 20-523-79 (2e) R.D. 279/1999 DIN 45325 EN 50083-4 R.D. 1/1998 EN 50083-2 DIN 45330 EN 50083-1 EMC directive |
| environmental characteristic | acetone alcohol liquid soap bleach ammonia petrol window-cleaning fluid oil UV resistant |
| environmental health and issues | halogen free |



