MGU2.803.18 Schneider

MGU2.803.18 Schneider
Opis
Unica Quadro - cover frame - 3 modules - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| cover frame colour tint | white |
| aesthetic name | Unica Quadro |
| number of modules | 3 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 87 mm |
| Teža izdelka | 0.019 kg |
| Širina | 116 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: cover frame |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | petrol alcohol window-cleaning fluid UV resistant acetone liquid soap bleach oil ammonia |
| environmental health and issues | halogen free |




