MGU2.704.16 Schneider

MGU2.704.16 Schneider
Opis
Unica Quadro - cover frame - 2 gangs, H71/V71 - stone
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 2 gangs horizontal 2 gangs vertical |
| cover frame colour tint | stone |
| aesthetic name | Unica Quadro |
| Komplementarno | |
| Višina | 87 mm |
| Teža izdelka | 0.028 kg |
| Širina | 158 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: cover frame |
| market segment | residential small commercial |
| distance between centers | 71 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | petrol oil ammonia liquid soap UV resistant bleach alcohol acetone window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




