MGU2.502.18 Schneider

MGU2.502.18 Schneider
Opis
Unica Basic Unica Colors - supplementary frame - 2 m - 1 gang - clip-in - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | supplementary frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 1 gang |
| cover frame colour tint | white |
| aesthetic name | Unica Colors Unica Basic |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| Teža izdelka | 0.0097 kg |
| Širina | 85 mm |
| Globina | 13.5 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | window-cleaning fluid liquid soap ammonia bleach petrol oil acetone alcohol UV resistant |
| environmental health and issues | halogen free |




