MGU2.008.18 Schneider

MGU2.008.18 Schneider
Opis
Unica Basic - cover frame - 4 gangs, H71 - white/white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 4 gangs horizontal |
| cover frame colour tint | white |
| aesthetic name | Unica Basic |
| decoration colour | white |
| Komplementarno | |
| Višina | 80 mm |
| Teža izdelka | 0.056 kg |
| Širina | 298 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: intermediate part zamak: cover frame ASA + PC: cover frame |
| market segment | small commercial residential |
| distance between centers | 71 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | oil bleach alcohol window-cleaning fluid petrol UV resistant liquid soap ammonia acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




