MGU11.103.18 Schneider

MGU11.103.18 Schneider
Opis
Unica Plus - cover frame (fix. frame) - 1 gang - 3 m - white/white - IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | screws |
| colour tint | white |
| Main colour tint | white |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica Plus |
| decoration colour | white |
| number of modules | 3 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| Teža izdelka | 0.095 kg |
| Širina | 126 mm |
| Globina | 30 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: cover plate ASA + PC: frame-fixing frame |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol ammonia acetone liquid soap window-cleaning fluid UV resistant oil petrol bleach |
| environmental health and issues | halogen free |




