METSECT5MC060 Schneider Electric

METSECT5MC060 Schneider Electric
Opis
current transformer tropicalised DIN mount 600 5 for bars 10x40 20x32 25x25
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 600 A |
| Serija izdelka | PowerLogic CT |
| Izdelek ali sestavni del | current transformer |
| product name | CT |
| Skupina izdelkov | PowerLogic |
| secondary current | 5 A |
| accuracy class | class 0.5 at 12 VA class 1 at 15 VA |
| Komplementarno | |
| Višina | 95 mm outside: 41 mm inner: |
| mounting support | DIN rail mounting plate busbar |
| Teža izdelka | 0.449 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 3 kV |
| mounting mode | by screws clip-on insulated locking screw |
| Kompatibilnostna koda | MC |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 3 kV |
| Širina | 70 mm outside: 41 mm inner: |
| Globina | 45 mm frame: 65 mm total: |
| [Ue] rated operational voltage | < 720 V AC 50/60 Hz |
| [Ith] conventional free air thermal current | 36 kA |
| cable outer diameter | 32 mm |
| diameter | 32 mm |
| Razred električne izolacije | class B |
| dynamic withstand current | 2.5 Ith |
| current transformer ratio | 600/5 |
| maximum safety factor | 5 |
| current transformer type | tropicalised for busbar and cable |
| sealing | without |
| opening of bars | 32.5 x 20.5 25.5 x 25.5 40.5 x 10.5 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| relative humidity | 0-95 % |
| Certifikati izdelkov | CE EAC |
| Standardi | VDE 0414 IEC 61869-2 |



