METSECT5CC004 Schneider Electric

METSECT5CC004 Schneider Electric
Opis
current transformer tropicalised DIN mount 40 5 for cables d. 21
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 40 A |
| Serija izdelka | PowerLogic CT |
| Izdelek ali sestavni del | current transformer |
| product name | CT |
| Skupina izdelkov | PowerLogic |
| secondary current | 5 A |
| accuracy class | class 3 at 1 VA |
| Komplementarno | |
| Višina | 65 mm outside: |
| mounting support | mounting plate DIN rail |
| Teža izdelka | 0.19 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 3 kV |
| mounting mode | by screws clip-on |
| Kompatibilnostna koda | CC |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 3 kV |
| Širina | 44 mm outside: |
| Globina | 30 mm frame: 37 mm total: |
| [Ue] rated operational voltage | < 720 V AC 50/60 Hz |
| [Ith] conventional free air thermal current | 2.4 kA |
| cable outer diameter | 21 mm |
| diameter | 21 mm |
| Razred električne izolacije | class B |
| dynamic withstand current | 2.5 Ith |
| current transformer ratio | 40/5 |
| maximum safety factor | 5 |
| current transformer type | tropicalised for cable |
| sealing | with |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| relative humidity | 0-95 % |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | VDE 0414 IEC 61869-2 |




