LA9RM201 Schneider Electric

LA9RM201 Schneider Electric
Opis
liquid level measurement probe LA9 - 100°C
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| accessory / separate part designation | probe for liquid level control |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | relay accessories |
| accessory / separate part type | probe |
| accessory / separate part destination | liquid level control relay |
| Združljivost izdelkov | RM84 RM4L RM35LM |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.1 kg |
| length | 150 mm |
| diameter | 16 mm |
| type of installation | cable suspension |
| Okolje | |
| maximum ambient air temperature for operation | 100 °C |




