ISM20806 Schneider Electric

ISM20806 Schneider Electric
Opis
OptiLine 45 OptiLine 70 - flexible conduit - aluminium metallic
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OptiLine 45 OptiLine 50 OptiLine 70 |
| Izdelek ali sestavni del | flexible conduit |
| cabling installation system | service box |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Material | PUR (polyurethane) |
| device presentation | empty |
| product compatibility | Altira wiring device Unica wiring device |
| quantity per set | 2 m |
| diameter | 55 mm |
| market segment | small commercial residential |
| colour tint | aluminium metallic |
| type of service box | service box kit |
| pole/post surface finish | powder coated anodized |
| pole fixing mode | free-standing |
| type of pole | two-sided one-sided one installation box two installation boxes |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP30 |




