ISM20102 Schneider Electric

ISM20102 Schneider Electric
Opis
OptiLine 45 - pole - tension-mounted - one-sided - natural - 3100-3500 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OptiLine 45 |
| Izdelek ali sestavni del | pole |
| product name | OptiLine 45 |
| Skupina izdelkov | OptiLine |
| Predstavitev naprave | empty |
| cabling installation system | pole |
| pole/post surface finish | anodized |
| pole fixing mode | tension-mounted |
| type of pole | one-sided |
| shape | oval |
| adjustment | adjustable in height: 400-400 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 3100-3500 mm |
| Širina | 68 mm |
| Material | aluminium anodized |
| cable cross section | 442-442 mm² |
| quantity per set | set of 1 |
| market segment | small commercial residential |
| colour tint | natural |
| cover type | 1 cover 45 mm in aluminium anodized |
| compartment partitioning | 1 compartment |
| front opening size | 45 mm |
| CMS inst product add info | adjustability of ceiling fixing 400 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP30 |
| Standardi | 73/23/EEC 93/68/EEC EN 50085-1:2005 EN 60598-2-2 IEC 1084-2-4 NF C 68-102 SS 424 10 32 |



