ISM11152 Schneider

ISM11152 Schneider
Opis
OptiLine 70 - external corner - PC/ABS - aluminium metallic
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OptiLine 70 |
| Izdelek ali sestavni del | external corner |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| cabling installation system | trunking |
| colour tint | aluminium metallic |
| Komplementarno | |
| Višina | 89 mm |
| Širina | 105 mm |
| Material | PC/ABS painted |
| length | 105 mm |
| Način pritrjevanja | snap-fitted |
| trunking material | aluminium |
| trunking dimension | 80 x 55 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK07 |
| Standardi | 73/23/EEC 93/68/EEC EN 50085-1:2005 EN 50085-1:2013/A1 EN 50085-2-1:2006 NF C 68-102 EN 50085-2-1:2011/A1 |




