XVBC6M5 Schneider Electric

XVBC6M5 Schneider Electric
Opis
Ø 70 mm illuminated unit - flashing - orange - IP65 - 230 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVB Universal |
| Izdelek ali sestavni del | indicator bank |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230 V AC |
| Izvor svetlobe | integral flash discharge tube, orange |
| mounting diameter | 70 mm |
| Material | polycarbonate |
| component name | XVBC |
| beacon or indicator bank unit type | illuminated unit |
| signalling type | flashing |
| bulb type | flash discharge tube |
| flash energy | 5 J |
| Komplementarno | |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 1 x 1.5 mm² with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| Poraba toka | < 105 mA AC |
| CAD overall height | 157 mm |
| CAD overall width | 70 mm |
| CAD overall depth | 70 mm |
| nominal voltage limit | 0.85...1.1 Un conforming to IEC 60947-5-1 |
| flashing frequency | 1-1 Hz |
| assembly style | customer assembly, up to 5 units |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP65 on fixing base XVBZ0. conforming to IEC 60529 IP66 on base unit conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CCC CSA C22-2 No 14 UL 508 GOST |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |
| NEMA degree of protection | NEMA 4X conforming to UL 508 (indoor) |
| electrical shock protection class | class I on support tube conforming to IEC 61140 class II on base unit conforming to IEC 61140 |
| Zaščitna obdelava | TC |




