XB2BN4161 Schneider Electric

XB2BN4161 Schneider Electric
Opis
pushbutton 600VAC 10A 22mm XB2 +options
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB2 |
| Izdelek ali sestavni del | push-button |
| Kratko ime naprave | XB2B |
| mounting diameter | 22 mm |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | chromium plated metal |
| Predstavitev naprave | complete mechanism |
| Komplementarno | |
| control type | illuminated push-button |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 600 V (pollution degree 3) conforming to EN/IEC 60947-1 |
| Kompatibilnostna koda | XB2 |
| terminals description ISO n°1 | (21-22)NC (13-14)NO |
| [Ith] conventional free air thermal current | 10 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| shape of signaling unit head | round |
| contacts type and composition | 1 NO + 1 NC |
| operator profile | red mushroom Ø 40 mm, unmarked |
| type of operator | maintained |
| specificity of operator | mushroom button head |




