XEAB25361 Schneider Electric

XEAB25361 Schneider Electric
Opis
booted pushbutton - for control circuit - analog output - 0..15 V DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAC |
| Izdelek ali sestavni del | booted push-button |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 0...15 V |
| electrical circuit type | control circuit |
| control circuit type | DC |
| operating travel | 11 mm |
| control station name | XACM XACB |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.065 kg |
| Povezave - terminali | terminal connectors, 1 x 2.5 mm² terminal connectors, 2 x 1.5 mm² |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-1 |
| mechanical durability | 1000000 cycles |
| Poraba toka | < 15 mA |
| contacts type and composition | 1 NC + 1 NO at start of travel 1 NO at end of travel |
| [Ithe] conventional enclosed thermal current | 6 A |
| operating force | 4 N at start of travel 9 N at end of travel |
| rated power in W | DC-13: 12 W 110 V inductive conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles DC-13: 48 W 48 V inductive conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles |
| rated power in VA | 30 VA AC-15 for 1000000 cycles at 110 V 50/60 Hz conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 30 VA AC-15 for 1000000 cycles at 230 V 50/60 Hz conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 30 VA AC-15 for 1000000 cycles at 48 V 50/60 Hz conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Standardi | EN 60947-5-1 IEC 60947-5-1 |



