XAPM5606H29 Schneider

XAPM5606H29 Schneider
Opis
empty control station - XAP-M - aluminium alloy - 6 openings
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAP |
| Izdelek ali sestavni del | die-cast empty control station |
| Kratko ime naprave | XAPM |
| product destination | for Ø 30.5 mm control and signalling units |
| Material | aluminium alloy |
| IP degree of protection | IP65 conforming to IEC 60529 IP69 conforming to NF C 20-010 IP69K |
| cable entry | 1 hole without blanking plug for ISO 429248 cable gland, clamping capacity: 32-32 mm |
| colour of cover | blue |
| number of cut-out | 6 cut-outs |
| colour of base of enclosure | blue |
| usable depth | 74.5 mm |
| product front plate size | 85 x 310 mm |
| Komplementarno | |
| Kompatibilnostna koda | XAPM |
| number of vertical rows | 1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Zaščitna obdelava | TC |




