XAPM1501H29 Schneider

XAPM1501H29 Schneider
Opis
die-cast empty control station - XAPM - Ø 22 - zinc alloy - 1 opening
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAP |
| Izdelek ali sestavni del | die-cast empty control station |
| Kratko ime naprave | XAPM |
| product destination | for Ø 22 mm control and signalling units |
| Material | zinc alloy |
| IP degree of protection | IP65 conforming to IEC 60529 IP69 conforming to NF C 20-010 IP69K |
| cable entry | 1 hole with blanking plug for ISO 429248 cable gland, clamping capacity: 20-20 mm 1 hole without blanking plug for ISO 429248 cable gland, clamping capacity: 20-20 mm |
| colour of cover | blue |
| number of cut-out | 1 cut-out |
| colour of base of enclosure | blue |
| device mounting | flush |
| usable depth | 74.5 mm |
| product front plate size | 80 x 80 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.605 kg |
| Kompatibilnostna koda | XAPM |
| number of vertical rows | 1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 60536 class I conforming to NF C 20-030 |
| Zaščitna obdelava | TC |




