DL1CD0065 Schneider Electric

DL1CD0065 Schneider Electric
Opis
LED bulb with BA9s base - orange - 6 V / 1.2 W
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 6 V 6 V DC |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lighting accessory |
| accessory / separate part type | LED bulb |
| accessory / separate part destination | illuminated push-button |
| Združljivost serije/obsega | Harmony XB4 |
| signalling colour | orange |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.002 kg |
| bulb base | BA 9s |
| power dissipation in W | 1.2 W |




