KZ18434 Schneider Electric

KZ18434 Schneider Electric
Opis
legend for cam switch HAND-O-AUTO - 45 x 45 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony Series K |
| Izdelek ali sestavni del | marked legend |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| marking | HAND-O-AUTO, switching positions: 315 to 45° (each 45°) black metallic background |
| accessory / separate part type | legend |
| accessory / separate part destination | Ø 22 mm hole mounting head with plastic bezel |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| label dimensions | 45 x 45 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.003 kg |




