K2E005X Schneider

K2E005X Schneider
Opis
k2 contact block
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony K |
| Izdelek ali sestavni del | complete cam switch |
| bezel material | plastic |
| fixing mode | Ø 22 mm hole |
| Lokacija montaže | front |
| component name | K2 |
| [Ith] conventional free air thermal current | 20 A |
| sub-assembly composition | contact blocks + fixing plate |
| cam switch function | switch |
| switching positions | right: 0° - 90° |
| off position | with Off position |
| Komplementarno | |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 690 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-1 |
| electrical durability | 200000 cycles AC-23 |
| mechanical durability | 1000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | K2E |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV in isolating function |
| short-circuit protection | 20 A cartridge fuse, type gG |
| positive opening | with |
| contact operation | slow-break |
| electrical connection | captive screw clamp terminals flexible, clamping capacity: 2 x 1.5 mm² |
| maximum operating rate | 2.5 cyc/mn AC-21 |
| [Ithe] conventional enclosed thermal current | 16 A |
| short-circuit current | 10000 A |
| rated operational power in W | 1300 W AC-3, 230 V 1 phase conforming to IEC 947-3 |
| [Ie] rated operational current AC | 2 A at 500 V AC-15 conforming to IEC 947-5-1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 conforming to IEC 529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class II conforming to IEC 536 |
| Certifikati izdelkov | CSA 240 V 1 hp 1 phase |
| Standardi | CENELEC EN 50013 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn conforming to IEC 68-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn conforming to IEC 68-2-6 (f = 10-150 Hz) |
| Zaščitna obdelava | TC |




