ZB5AH43 Schneider Electric

ZB5AH43 Schneider Electric
Opis
red projecting illuminated pushbutton head Ø22 push-push for integral LED
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB5 |
| Izdelek ali sestavni del | head for illuminated push-button |
| Kratko ime naprave | ZB5 |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | dark grey plastic |
| type of operator | push-push |
| operator profile | red projecting, unmarked |
| Združljivost izdelkov | integral LED |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.017 kg |
| mechanical durability | 5000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | ZB5 |
| device presentation | basic element |
| GCR BRIDGE | ZB5AHCUST08 |
| customizable | yes |
| CAD overall height | 29 mm |
| CAD overall width | 29 mm |
| CAD overall depth | 33 mm |
| cap/operator or lens colour | red |
| Označevanje | unmarked |
| main group | illum push-button |
| electrical composition code | M5 for <2 contacts using single blocks in front mounting with integral LED M6 for <2 contacts using single blocks in front mounting with integral LED and transformer M10 for <2 contacts using single blocks in front mounting with integral LED MF1 for <2 contacts using single blocks in front mounting with integral LED MR1 for <2 contacts using single blocks in rear mounting with integral LED |
| group of product | projected push-push illum LED |
| station name | XALD 1...5 cut-outs XALK 2...5 cut-outs |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK05 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | GL DNV CSA RINA UL listed LROS (Lloyds register of shipping) BV |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-1 UL 508 JIS C8201-5-1 CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-5-5 EN/IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TH |
| resistance to high pressure washer | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |



