ZB4BV043E Schneider Electric

ZB4BV043E Schneider Electric
Opis
red pilot light head Ø22 plain lens for integral LED
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 |
| Izdelek ali sestavni del | head for pilot light |
| Kratko ime naprave | ZB4 |
| Dodatne informacije za operaterja | with plain lens, for insertion of legend |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| Pokrovček/upravljalnik ali barva leče | red |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | chromium plated metal |
| Združljivost izdelkov | integral LED |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.026 kg |
| Kompatibilnostna koda | ZB4 |
| device presentation | basic element |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| customizable | no |
| CAD overall height | 29 mm |
| CAD overall width | 29 mm |
| CAD overall depth | 30 mm |
| cap/operator or lens colour | red |
| main group | pilot light |
| electrical composition code | P1 in front mounting with integral LED P2 in front mounting with integral LED and transformer |
| group of product | legend insert. Integral LED |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 IP67 IP69 IP69K |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 60536 |
| IK stopnja zaščite | IK06 conforming to IEC 50102 |
| Standardi | CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-5 UL 508 JIS C8201-5-1 EN/IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| Zaščitna obdelava | TH |




