ZB4BD287 Schneider

ZB4BD287 Schneider
Opis
black selector switch head Ø22 2-position stay put
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 |
| Izdelek ali sestavni del | head for selector switch |
| Kratko ime naprave | ZB4 |
| mounting diameter | 22 mm |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | black metal |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.026 kg |
| mechanical durability | 500000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | ZB4 |
| device presentation | basic element |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| customizable | no |
| shape of signaling unit head | round |
| CAD overall height | 29 mm |
| CAD overall width | 29 mm |
| CAD overall depth | 45 mm |
| cap/operator or lens colour | black |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 60536 |
| operator position information | 2 positions 90° |
| main group | selector switch |
| electrical composition code | C11 for <3 contacts using single blocks in front mounting C12 for <6 contacts using single blocks in front mounting C15 for <1 contacts using single blocks in front mounting C13 for <6 contacts using single and double blocks in front mounting |
| group of product | selec. switches 2 posi. lever |
| operator profile | black toggle switch |
| type of operator | stay put |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP69K IP67 conforming to IEC 60529 IP69 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK06 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | UL listed BV GL RINA CSA LROS (Lloyds register of shipping) DNV |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-5 EN/IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-1 UL 508 EN/IEC 60947-5-4 JIS C8201-5-1 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| Zaščitna obdelava | TH |




