ZB4BC34 Schneider Electric

ZB4BC34 Schneider Electric
Opis
green Ø30 mushroom pushbutton head Ø22 spring return
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 |
| Izdelek ali sestavni del | head for non-illuminated push-button |
| Kratko ime naprave | ZB4 |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | chromium plated metal |
| type of operator | spring return |
| operator profile | green mushroom Ø 30 mm, unmarked |
| Komplementarno | |
| mechanical durability | 5000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | ZB4 |
| device presentation | basic element |
| GCR BRIDGE | ZB4BCCUST02 |
| CAD overall height | 30 mm |
| CAD overall width | 30 mm |
| CAD overall depth | 52 mm |
| cap/operator or lens colour | green |
| Označevanje | unmarked |
| main group | mushroom head |
| electrical composition code | C1 for <9 contacts using single blocks in front mounting C2 for <9 contacts using single and double blocks in front mounting C11 for <3 contacts using single blocks in front mounting C15 for <1 contacts using single blocks in front mounting |
| group of product | mush. spring return non illum. |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 IP69 IP69K |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 60536 |
| IK stopnja zaščite | IK06 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | CSA BV LROS (Lloyds register of shipping) UL listed RINA DNV GL |
| Standardi | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-5-4 UL 508 JIS C8201-5-1 EN/IEC 60947-5-5 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| Zaščitna obdelava | TH |




