XB5AV43 Schneider Electric

XB5AV43 Schneider Electric
Opis
green complete pilot light Ø22 plain lens with BA9s bulb 220...240V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB5 |
| Izdelek ali sestavni del | pilot light |
| Kratko ime naprave | XB5 |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230...240 V AC 50/60 Hz 230...240 V AC at 50/60 Hz |
| Dodatne informacije za operaterja | with plain lens |
| Izvor svetlobe | incandescent |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| Pokrovček/upravljalnik ali barva leče | green |
| fixing collar material | plastic |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | dark grey plastic |
| Barva vira svetlobe | green |
| Grlo žarnice | BA 9s |
| light block supply | via integral transformer 1.2 VA 6 V |
| Komplementarno | |
| Višina | 42 mm |
| Teža izdelka | 0.11 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 2 x 1.5 mm² with cable end conforming to EN/IEC 60947-1 screw clamp terminals, 1 x 0.22...2 x 2.5 mm² without cable end conforming to EN/IEC 60947-1 |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 600 V (pollution degree 3) conforming to EN 60947-1 |
| Kompatibilnostna koda | XB5 |
| Širina | 30 mm |
| Globina | 55 mm |
| [Us] rated supply voltage | 230...240 V |
| terminals description ISO n°1 | (X1-X2)PL |
| device presentation | complete product |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| GCR BRIDGE | XB5AVCUST01 |
| Tip signalizacije | steady |
| customizable | yes |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 IP67 conforming to IEC 60529 IP69 conforming to IEC 60529 IP69K conforming to ISO 20653 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class II conforming to IEC 60536 |
| IK stopnja zaščite | IK05 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | CSA UL listed |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 JIS C8201-5-1 CSA C22.2 No 14 UL 508 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 12-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TH |








