Svetleča tipka / 230 V - Modra Schneider Electric

Svetleča tipka / 230 V - Modra Schneider Electric
Opis
blue flush complete illum pushbutton Ø22 spring return 1NO+1NC 220...240V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 |
| Izdelek ali sestavni del | illuminated push-button |
| Kratko ime naprave | XB4 |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 220...240 V AC at 50/60 Hz |
| Dodatne informacije za operaterja | with plain lens |
| Izvor svetlobe | protected LED |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| fixing collar material | zamak |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | chromium plated metal |
| Grlo žarnice | integral LED |
| type of operator | spring return |
| operator profile | blue flush |
| contacts type and composition | 1 NO + 1 NC |
| contact operation | slow-break |
| connections - terminals | screw clamp terminals, <= 2 x 1.5 mm² with cable end conforming to EN/IEC 60947-1 screw clamp terminals, 1 x 0.22...2 x 2.5 mm² without cable end conforming to EN/IEC 60947-1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 47 mm |
| Teža izdelka | 0.097 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 600 V (pollution degree 3) conforming to EN/IEC 60947-1 |
| electrical durability | 1000000 cycles, AC-15, 2 A at 230 V, operating rate <3600 cyc/h, load factor: 0.5 conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles, AC-15, 3 A at 120 V, operating rate <3600 cyc/h, load factor: 0.5 conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles, AC-15, 4 A at 24 V, operating rate <3600 cyc/h, load factor: 0.5 conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles, DC-13, 0.2 A at 110 V, operating rate <3600 cyc/h, load factor: 0.5 conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C 1000000 cycles, DC-13, 0.5 A at 24 V, operating rate <3600 cyc/h, load factor: 0.5 conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C |
| mechanical durability | 10000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | XB4 |
| Širina | 30 mm |
| Globina | 101 mm |
| tightening torque | 0.8-1.2 N.m conforming to EN 60947-1 |
| [Us] rated supply voltage | 220...240 V |
| terminals description ISO n°1 | (21-22)NC (13-14)NO |
| Poraba toka | 14 mA |
| device presentation | complete product |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| GCR BRIDGE | XB4BWCUST05 |
| Življenjska doba | 100000 h at rated voltage and 25 °C |
| Prenapetostna vzdržljivost | 1 kV conforming to IEC 61000-4-5 |
| Tip signalizacije | steady |
| Omejitve napajalne napetosti | 195-264 V AC |
| customizable | yes |
| contacts material | silver alloy (Ag/Ni) |
| short-circuit protection | 10 A cartridge fuse type gG conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| positive opening | with conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix K |
| [Ith] conventional free air thermal current | 10 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| shape of screw head | cross compatible with Philips no 1 screwdriver cross compatible with pozidriv No 1 screwdriver slotted compatible with flat Ø 4 mm screwdriver slotted compatible with flat Ø 5.5 mm screwdriver |
| [Ie] rated operational current | 3 A at 240 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 6 A at 120 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.1 A at 600 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.27 A at 250 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.55 A at 125 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 1.2 A at 600 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| cap/operator or lens colour | blue |
| electrical reliability | λ < 10exp(-6) at 5 V and 1 mA in clean environment conforming to EN/IEC 60947-5-4 λ < 10exp(-8) at 17 V and 5 mA in clean environment conforming to EN/IEC 60947-5-4 |
| operating force | 3.5 N NC changing electrical state 3.8 N |
| operating travel | 1.5 mm (NC changing electrical state) 2.6 mm (NO changing electrical state) 4.3 mm (total travel) |
| contacts usage | standard contacts |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 IP67 IP69 IP69K |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK06 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | DNV GL LROS (Lloyds register of shipping) BV RINA CSA UL listed |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m conforming to IEC 61000-4-3 |
| Standardi | UL 508 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-5 EN/IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-5-4 JIS C8201-5-1 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 6 kV on contact (on metal parts) conforming to IEC 61000-4-2 8 kV in free air (in insulating parts) conforming to IEC 61000-4-2 |
| electrical shock protection class | class I conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TH |
| Odpornost proti hitrim prehodnim pojavom | 2 kV conforming to IEC 61000-4-4 |
| Elektromagnetne emisije | class B conforming to IEC 55011 |




