ZD5PA24 Schneider Electric

ZD5PA24 Schneider Electric
Opis
joystick controller Ø22 4-direction spring return 1NO per direction
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB5 |
| Izdelek ali sestavni del | head for joystick controller |
| Kratko ime naprave | ZD5 |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | plastic |
| type of operator | to zero position spring return |
| operator profile | 54 mm long operating shaft |
| operator direction information | 4 directions |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.022 kg |
| mechanical durability | 1000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | ZD5 |
| device presentation | basic element |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| CAD overall height | 47 mm |
| CAD overall width | 30 mm |
| CAD overall depth | 85 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK03 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | UL listed RINA GL BV CSA LROS (Lloyds register of shipping) DNV |
| Standardi | JIS C8201-5-1 UL 508 CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-5-4 EN/IEC 60947-1 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TH |




