ZBZG156 Schneider Electric

ZBZG156 Schneider Electric
Opis
single light block for test light function 12V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 Harmony XB5 |
| Izdelek ali sestavni del | block for test light |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 12 V 12 V AC/DC 24 V AC/DC 24...120 V AC/DC |
| Združljivost izdelkov | integral LED BA 9s |
| electrical connection | 1 wire |
| light block type | single block for test light function |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.01 kg |
| Material | plastic |
| customizable | no |
| electrical shock protection class | class I for Harmony XB4 conforming to IEC 60536 class II for Harmony XB5 conforming to IEC 60536 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | LROS (Lloyds register of shipping) UL listed RINA DNV BV CSA GL |
| Standardi | UL 508 EN 60947-5-5 EN 60947-1 EN 60947-5-4 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-5 IEC 60947-5-4 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-1 EN 60947-5-1 JIS C 4520 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 18 ms conforming to IEC 60068-2-27 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




