ZBY5100 Schneider Electric

ZBY5100 Schneider Electric
Opis
sheet of 40 unmarked legends 18 x 27 mm for legend holder 30 x 50 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB4 Harmony XB5 |
| Prodaja na nedeljivo količino | 10 |
| accessory / separate part designation | blank legend |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessories |
| marking | unmarked on white background |
| accessory / separate part type | sheet of rectangular legend |
| accessory / separate part destination | legend holder 30 x 50 mm for standard head |
| label dimensions | 18 x 27 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.044 kg |
| Material | plastic |
| customizable | no |
| product compatibility | ZBZ33 ZBZ35 |
| range compatibility | Harmony XB4 Harmony XB5 |
| operator position information | 1 position |
| main group | push-button illum push-button |




