XVMB1RGS Schneider Electric

XVMB1RGS Schneider Electric
Opis
indicator bank with buzzer + 2 illuminated units - Ø 45 mm - 24 V AC/DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVM |
| Izdelek ali sestavni del | pre-assembled and pre-cabled indicator bank |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24 V AC/DC |
| Izvor svetlobe | green incandescent bulb with BA 15d base steady signalling <5 W red incandescent bulb with BA 15d base steady signalling <5 W |
| mounting mode | vertical |
| component name | XVM |
| beacon or indicator bank unit type | 2 illuminated units |
| indicator bank base type | base with integrated buzzer |
| light block color | red/green |
| Komplementarno | |
| mounting support | aluminium tube |
| Teža izdelka | 0.402 kg |
| Povezave - terminali | flying leads,clamping capacity: 1 x 0.325 mm² (AWG 22) |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| Poraba toka | 15 mA on base unit |
| mounting diameter | 45 mm |
| Označevanje | CE |
| kit composition | plastic fixing plate aluminium support tube cover base unit |
| nominal voltage limit | 0.85...1.1 Un conforming to IEC 60947-5-1 |
| fundamental frequency | 4 kHz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP54 vertical position conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 60947-1 class I conforming to IEC 60947-5-1 class I conforming to IEC 61140 |
| Certifikati izdelkov | CCC |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-1 |
| Zaščitna obdelava | TC |
| noise level | 0-80 dB at 1 m |




