XVEL6M3 Schneider

XVEL6M3 Schneider
Opis
Ø 70 mm tower light - flashing - green - up to IP42 - 230..240 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVE Optimum |
| Izdelek ali sestavni del | complete illuminated beacon |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230...240 V AC |
| Izvor svetlobe | integral flash discharge tube, green |
| component name | XVE |
| beacon or indicator bank unit type | 1 base unit 1 illuminated unit 1 screw fixing cover 1 short fixing base |
| signalling type | flashing |
| bulb type | flash discharge tube |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.27 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 1 x 1.5 mm² with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| terminals description ISO n°1 | (COM-1)PW (GND)GROUND |
| Poraba toka | < 25 mA |
| short-circuit protection | 0.16 A |
| mounting diameter | 70 mm |
| CAD overall height | 129 mm |
| CAD overall width | 70 mm |
| CAD overall depth | 70 mm |
| Označevanje | CE |
| nominal voltage limit | 0.85...1.1 Un conforming to IEC 60947-5-1 |
| flashing frequency | 1 Hz |
| flash energy | 1 J |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 any position except vertical position conforming to IEC 60529 IP42 vertical position conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA UL CCC |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-1 |
| electrical shock protection class | class I aluminium tube mounting conforming to IEC 61140 class I plastic tube mounting conforming to IEC 61140 |
| Zaščitna obdelava | TC |




