XVDLS6M8 Schneider

XVDLS6M8 Schneider
Opis
YELLOW STROBE BEACON
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVD Optimum |
| Izdelek ali sestavni del | complete miniature beacon |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230 V AC |
| Izvor svetlobe | integral flash discharge tube, yellow |
| mounting diameter | 45 mm |
| Material | glass reinforced polyamide: base unit polycarbonate: illuminated unit |
| component name | XVDLS |
| beacon or indicator bank unit type | base unit direct fixing illuminated unit |
| signalling type | flashing |
| bulb type | flash discharge tube |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.085 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 1 x 1.5 mm² with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| terminals description ISO n°1 | (GND)GROUND (COM-1)PW |
| Poraba toka | < 25 mA AC |
| cable entry | 1 entry tapped for Pg 7 |
| CAD overall height | 104 mm |
| CAD overall width | 45 mm |
| CAD overall depth | 45 mm |
| flash energy | 1 J |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA UL |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TC |




