XVBL6B5 Schneider Electric

XVBL6B5 Schneider Electric
Opis
ORANGE STROBE BEACON 5 JOULE, 24V AC-DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVB Universal |
| Izdelek ali sestavni del | complete beacon |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24 V AC/DC |
| Izvor svetlobe | integral flash discharge tube, orange |
| mounting diameter | 70 mm |
| Material | glass reinforced polyamide: base unit polycarbonate: illuminated unit |
| component name | XVBL |
| beacon or indicator bank unit type | base unit direct or tube fixing illuminated unit |
| signalling type | flashing |
| bulb type | flash discharge tube |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.44 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 1 x 1.5 mm² with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| terminals description ISO n°1 | (GND)GROUND (COM-1)PW |
| Poraba toka | < 350 mA DC < 550 mA AC |
| CAD overall height | 232 mm |
| CAD overall width | 70 mm |
| CAD overall depth | 70 mm |
| nominal voltage limit | 0.85...1.1 Un conforming to IEC 60947-5-1 |
| flashing frequency | 1 Hz |
| flash energy | 5 J |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP65 on fixing base XVBZ0. conforming to IEC 60529 IP66 on base unit conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | UL 508 CSA C22-2 No 14 CCC GOST |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |
| NEMA degree of protection | NEMA 4X conforming to UL 508 (indoor) |
| electrical shock protection class | class I on support tube conforming to IEC 61140 class II on base unit conforming to IEC 61140 |
| Zaščitna obdelava | TC |




