XVBC2B3 Schneider Electric

XVBC2B3 Schneider Electric
Opis
ILLUMINATED GREEN LENS W- INTEGRATED LED
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XVB Universal |
| Izdelek ali sestavni del | indicator bank |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24 V AC/DC |
| Izvor svetlobe | integral LED, green |
| mounting diameter | 70 mm |
| Material | polycarbonate |
| component name | XVBC |
| beacon or indicator bank unit type | illuminated unit |
| signalling type | steady |
| bulb type | protected LED |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.15 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals, <= 1 x 1.5 mm² with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V conforming to IEC 60947-1 |
| Poraba toka | < 47 mA AC/DC |
| CAD overall height | 63 mm |
| CAD overall width | 70 mm |
| CAD overall depth | 70 mm |
| nominal voltage limit | 0.85...1.1 Un conforming to IEC 60947-5-1 |
| assembly style | customer assembly, up to 5 units |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 on fixing base XVBZ0. conforming to IEC 60529 IP66 on base unit conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | GOST CSA C22-2 No 14 UL 508 CCC |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |
| NEMA degree of protection | NEMA 4X conforming to UL 508 (indoor) |
| electrical shock protection class | class I on support tube conforming to IEC 61140 class II on base unit conforming to IEC 61140 |
| Zaščitna obdelava | TC |




