DL1BKB4 Schneider Electric

DL1BKB4 Schneider Electric
Opis
Flashing LED, 24 Vac/Vdc Red
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24 V AC/DC |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| accessory / separate part designation | protected LED bulb |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lighting accessories |
| accessory / separate part type | LED bulb |
| accessory / separate part destination | beacon and indicator bank |
| Združljivost serije/obsega | Harmony XVP Harmony XVB Harmony XVD |
| signalling type | flashing |
| signalling colour | red |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.015 kg |
| Poraba toka | 47 mA |
| bulb base | BA 15d |




