DL1BDM8 Schneider Electric

DL1BDM8 Schneider Electric
Opis
protected LED bulb with BA15d base - steady - yellow - 230 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230 V AC |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| accessory / separate part designation | protected LED bulb |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lighting accessories |
| accessory / separate part type | LED bulb |
| accessory / separate part destination | beacon and indicator bank |
| Združljivost serije/obsega | Harmony XVP Harmony XVB Harmony XVD |
| signalling type | steady |
| signalling colour | yellow |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.015 kg |
| Poraba toka | 17 mA |
| bulb base | BA 15d |




