VW3A4424 Schneider Electric

VW3A4424 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 47 A - 3 PH
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar Lexium |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | LXM28A ATV32, 380...500 V, 5...7.5 kW LXM32M, three-phase, line current 19.9...23.3 A variable speed drive ATV320 at 5.5 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320 at 7.5 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...W/ATV320...WS at 5.5 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...W/ATV320...WS at 7.5 kW, 380...500 V, three phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar Machine ATV320 Lexium 28 Altivar 32 Lexium 32 |
| network number of phases | three phase |
| Lokacija montaže | below variable speed drive |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 3.15 kg |
| [In] rated current | 47 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 024 |
| thermal losses | 19.3 W |
| network rated voltage | 380-500 V |


