VW3A4423 Schneider Electric

VW3A4423 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 25 A - 3 PH
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar Lexium |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | LXM28A LXM32, three-phase, line current 14.6...18.1 A variable speed drive ATV340 at 2.2 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 at 3 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 at 4 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 at 5.5 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 at 7.5 kW, 380...480 V |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Lexium 32 Lexium 52 Lexium 28 Altivar Machine ATV340 |
| network number of phases | three phase |
| Lokacija montaže | at variable speed drive side |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1.35 kg |
| [In] rated current | 25 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 100 m conforming to IEC 61800-3 category C3 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 023 |
| thermal losses | 15.8 W |
| network rated voltage | 380-500 V |

