VW3A4422 Schneider Electric

VW3A4422 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 15 A - 3 PH
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar Lexium |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | LXM28A ATV32, 380...500 V, 0.37...1.5 kW LXM32, three-phase, line current 1.2...8.7 A variable speed drive ATV320...B at 0.37 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 0.55 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 0.75 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 1.1 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 1.5 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 2.2 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 3 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320...B at 4 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV340 at 0.75 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 at 1.5 kW, 380...480 V |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 32 Altivar Machine ATV340 Lexium 32 Altivar Machine ATV320 Lexium 28 Lexium 52 |
| network number of phases | three phase |
| Lokacija montaže | at variable speed drive side |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.9 kg |
| [In] rated current | 15 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 100 m conforming to IEC 61800-3 category C3 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 022 |
| thermal losses | 9.9 W |
| network rated voltage | 380-500 V |

