VW3A4421 Schneider Electric

VW3A4421 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 17.6 A - 1 PH - 200...240 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar Lexium |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | LXM28A ATV32, 200...240 V, 1.1...1.5 kW LXM32, single-phase, line current 8.4...12.9 A variable speed drive ATV320...B at 1.1 kW, 200...240 V, single phase variable speed drive ATV320...B at 1.5 kW, 200...240 V, single phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Lexium 32 Altivar Machine ATV320 Lexium 28 Altivar 32 |
| network number of phases | single phase |
| Lokacija montaže | at variable speed drive side |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.775 kg |
| [In] rated current | 17.6 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 021 |
| thermal losses | 6.9 W |
| network rated voltage | 200-240 V |



