VW3A4420 Schneider Electric

VW3A4420 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 10.1 A - 1 PH
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Lexium Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV32, 200...240 V, 0.18...0.75 kW LXM28A LXM32, single-phase, line current 2.9...5.4 A variable speed drive ATV320...B at 0.18 kW, 200...240 V, single phase variable speed drive ATV320...B at 0.37 kW, 200...240 V, single phase variable speed drive ATV320...B at 0.55 kW, 200...240 V, single phase variable speed drive ATV320...B at 0.75 kW, 200...240 V, single phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 32 Altivar Machine ATV320 Lexium 28 Lexium 32 |
| network number of phases | single phase |
| Lokacija montaže | at variable speed drive side |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.6 kg |
| [In] rated current | 10.1 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 020 |
| thermal losses | 3.7 W |
| network rated voltage | 200-240 V |

