XT130B1FAL2 Schneider

XT130B1FAL2 Schneider
Opis
capacitive sensor - XT1 - cylindrical M30 - brass - Sn 10 mm - cable 2 m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XT |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24...240 V AC 50...60 Hz |
| size | 70 mm |
| Material | metal |
| IP degree of protection | IP67 conforming to IEC 60529 IP67 conforming to IEC 60947-5-2 |
| sensor design | cylindrical M30 |
| body type | fixed |
| electrical connection | cable |
| product specific application | detection of insulated or conductive materials |
| enclosure material | nickel plated brass |
| discrete output function | 1 NO |
| type of output signal | discrete |
| Dolžina kabla | 2 m |
| sensor name | XT1 |
| wiring technique | 2-wire |
| [Sn] nominal sensing distance | 10 mm |
| sensor type | capacitive proximity sensor |
| detector flush mounting acceptance | flush mountable |
| output circuit type | AC |
| maximum delay response | 20 ms |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.27 kg |
| Poraba toka | < 3 mA |
| Omejitve napajalne napetosti | 20-264 V AC |
| maximum voltage drop | <6 V (closed) |
| length | 70 mm |
| Označevanje | CE |
| repeat accuracy | < 0.1 x Sr |
| maximum residual current | 5 mA open state |
| switching frequency | <= 25 Hz |
| sensing range | 8...15 mm |
| differential travel | < 0.2 x Sr |
| maximum delay recovery | 20 ms |
| maximum delay first up | 100 ms |
| wire insulation material | PVC |
| detection face | frontal |
| status LED | output state indication: 1 LED (yellow) |
| setting-up | sensitivity by potentiometer |
| maximum switching current | 330 mA |
| [Sa] assured operating distance | 0-7.2 mm |
| threaded length | 55 mm |
| ISO thread | M30 x 1.5 |
| adjustment zone | 2-15 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Certifikati izdelkov | cETLus |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 3 V/m conforming to IEC 61000-4-3 |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-2 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 10 gn amplitude = 1 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 61000-4-2 8 kV air conforming to IEC 61000-4-2 |
| Odpornost proti hitrim prehodnim pojavom | 2 kV conforming to IEC 61000-4-4 |




