XSZB104 Schneider

XSZB104 Schneider
Opis
accessory for sensor - Ø4mm - fixing clamp with indexing - plastic
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XS |
| accessory / separate part designation | fixing clamp |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting and fixing accessories |
| accessory / separate part type | fixing clamp |
| accessory / separate part destination | cylindrical Ø 4 mm plain sensor |
| Material | plastic |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.005 kg |
| product compatibility | XS cylindrical Ø 4 mm plain |




