XS7J1A1DBL2 Schneider

XS7J1A1DBL2 Schneider
Opis
inductive sensor XS7 8x22x8 - PBT - Sn2.5mm - 12..24VDC - cable 2m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XS |
| Aplikacija naprave | - |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 12...24 V DC with reverse polarity protection |
| size | 8 mm |
| Material | plastic |
| IP degree of protection | IP67 conforming to IEC 60529 |
| sensor design | flat form 8 x 22 x 8 |
| series name | general purpose |
| body type | fixed |
| electrical connection | cable |
| enclosure material | PBT |
| discrete output function | 1 NC |
| type of output signal | discrete |
| Dolžina kabla | 2 m |
| sensor name | XS7 |
| wiring technique | 2-wire |
| sensor type | inductive proximity sensor |
| detector flush mounting acceptance | flush mountable |
| switching capacity in mA | 1.5...100 mA DC with overload and short-circuit protection |
| output circuit type | DC |
| Komplementarno | |
| Višina | 22 mm |
| Teža izdelka | 0.05 kg |
| Širina | 8 mm |
| Globina | 8 mm |
| Omejitve napajalne napetosti | 10-36 V DC |
| maximum voltage drop | <4 V (closed) |
| Označevanje | CE |
| maximum delay response | 0.5 ms |
| maximum residual current | 0.5 mA open state |
| switching frequency | <= 4000 Hz |
| sensing range | > 0...2.5 mm |
| differential travel | 1...15% of Sr |
| maximum delay recovery | 1 ms |
| maximum delay first up | 10 ms |
| wire insulation material | PvR |
| detection face | frontal |
| cable composition | 2 x 0.11 mm² |
| front material | PBT |
| status LED | output state: 1 LED (yellow) |
| operating zone | 0-2 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA UL C-Tick |
| Odporno proti udarcu | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




