XS612B1MBU20 Schneider Electric

XS612B1MBU20 Schneider Electric
Opis
inductive sensor XS6 M12 - L62mm - brass - Sn4mm - 24..240VAC/DC - 1/2"
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XS |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| size | 61 mm |
| Material | metal |
| IP degree of protection | IP67 conforming to IEC 60529 IP69K conforming to DIN 40050 |
| sensor design | cylindrical M12 |
| series name | general purpose |
| body type | fixed |
| electrical connection | male connector 1/2"20 UNF, 3 pins |
| discrete output function | 1 NC |
| type of output signal | discrete |
| sensor name | XS6 |
| wiring technique | 2-wire |
| [Sn] nominal sensing distance | 4 mm |
| sensor type | inductive proximity sensor |
| detector flush mounting acceptance | flush mountable |
| switching capacity in mA | 5...200 mA AC/DC |
| output circuit type | AC/DC |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.025 kg |
| Omejitve napajalne napetosti | 20-264 V AC/DC |
| thread type | M12 x 1 |
| maximum voltage drop | <5.5 V (closed) |
| length | 62 mm |
| Označevanje | CE |
| enclosure material | nickel plated brass |
| maximum delay response | 0.5 ms |
| maximum residual current | 0.8 mA open state |
| switching frequency | <= 1000 Hz DC <= 25 Hz AC |
| sensing range | > 2.5...4 mm |
| differential travel | 1...15% of Sr |
| maximum delay recovery | 0.2 ms |
| maximum delay first up | 20 ms |
| detection face | frontal |
| front material | PPS |
| status LED | output state: 1 LED (yellow) |
| threaded length | 42 mm |
| operating zone | 0-3.2 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | UL CSA |
| Odporno proti udarcu | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




