XS3P30NA370 Schneider

XS3P30NA370 Schneider
Opis
inductive sensor XS3 M30 - 24..240VAC/DC - terminal
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XS |
| Aplikacija naprave | 2-wire DC short-circuit protection |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24...210 V DC 24...240 V AC 50/60 Hz |
| protection type | short-circuit protection |
| Material | metal |
| sensor design | cylindrical M30 |
| series name | general purpose |
| body type | fixed |
| type of output signal | discrete |
| sensor name | XS3 |
| wiring technique | 2-wire |
| sensor type | inductive proximity sensor |
| switching capacity in mA | 5...300 mA AC with overload and short-circuit protection 5...200 mA DC with overload and short-circuit protection |
| Komplementarno | |
| Višina | 30 mm |
| Omejitve napajalne napetosti | 20-264 V AC/DC |
| thread type | M30 x 1.5 |
| maximum voltage drop | <5.5 V (closed state) |
| Označevanje | CE |
| maximum residual current | 1.5 mA open state |
| differential travel | 1...15% of Sr |
| maximum delay first up | 70 ms |
| detection face | frontal |
| front material | PPS |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | CCC CSA UL |
| Odporno proti udarcu | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-7 |
| Odpornost proti vibracijam | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




