XS112B3PCL2 Schneider Electric

XS112B3PCL2 Schneider Electric
Opis
inductive sensor XS1 M12 - PNP NO&NC - Flush - Sn4mm - 12..24VDC - cable 2M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XS |
| Aplikacija naprave | light hoisting mobile equipment |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 12...24 V DC with reverse polarity protection |
| size | 37 mm |
| Material | metal |
| IP degree of protection | IP68 conforming to IEC 60529 IP65 |
| sensor design | cylindrical M12 |
| series name | general purpose |
| body type | fixed |
| electrical connection | cable |
| discrete output type | PNP |
| discrete output function | 1 NO + 1 NC |
| type of output signal | discrete |
| Dolžina kabla | 2 m |
| sensor name | XS1 |
| wiring technique | 4-wire |
| [Sn] nominal sensing distance | 4 mm |
| sensor type | inductive proximity sensor |
| detector flush mounting acceptance | flush mountable |
| switching capacity in mA | <= 200 mA with overload and short-circuit protection |
| output circuit type | DC |
| Komplementarno | |
| Višina | 12 mm |
| Teža izdelka | 0.07 kg |
| Poraba toka | 0...10 mA no-load |
| Življenjska doba | 20 year(s) |
| Omejitve napajalne napetosti | 9-36 V DC |
| thread type | M12 x 1 |
| maximum voltage drop | <2 V (closed) |
| length | 37 mm |
| Označevanje | CE |
| enclosure material | nickel plated brass |
| maximum delay response | 0.1 ms |
| switching frequency | <= 5000 Hz |
| sensing range | > 4...8 mm |
| differential travel | 3...15% of Sr |
| maximum delay recovery | 0.1 ms |
| maximum delay first up | 5 ms |
| wire insulation material | PvR |
| detection face | frontal |
| cable composition | 4 x 0.22 mm² |
| front material | PPS |
| status LED | output state: 1 LED (yellow) |
| safety reliability data | MTTFd = 1810 years PFHd = 62.9E-9 1/h SFF = 92 % DC = 74 % with appropriate safety controller |
| safety level | SIL 2 conforming to EN/IEC 61508 PL = d conforming to EN/ISO 13849-1 SILCL 2 conforming to IEC 62061 |
| threaded length | 25 mm |
| operating zone | 0-3.2 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | E2 UL CSA TÜV |
| Standardi | IEC 62061 EN/ISO 13849-1 |
| Odporno proti udarcu | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




